Úvodní strana » KRÁLOVSKÝ KOŠT VÍNA HODONÍN 2018

Registrace vín do hodnocení, soutěží a prezentací

Vítejte v systému Národního vinařského centra pro registraci vín do soutěží, hodnocení a prezentací.

Systém umožňuje on-line přihlásit vaše víno do soutěží, hodnocení a prezentací pořádaných Národním vinařským centrem nebo jinými organizátory. Zde můžete přihlásit, odeslat nebo před odesláním opravit či vymazat jednotlivá vína.

Pro zadávání vín musíte být registrováni a přihlášeni. Máte-li již registraci, nemusíte se do jiných soutěží registrovat znovu, stačí se jen do systému přihlásit.

KRÁLOVSKÝ KOŠT VÍNA HODONÍN 2018

Pořadatel: Město Hodonín a Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace.
Termín přihlášek: do 26. 8. 2018.Podmínky účasti na výstavě:

a) Zúčastnit se mohou výrobci vína pouze: ze spádových obcí města Hodonína, přilehlých okresů, mikroregionu Hodonínsko a DSO – Obce pro Baťův kanál. Víno musí být pouze z hroznů z vinařské oblasti Morava.

b) Jeden vzorek přihlášeného vína reprezentují 4 láhve á 0,75 litru. Vzorky vína poskytuje vinař za účelem vlastní propagace a bez nároku na honorář.

c) Množství vzorků vín od jednoho výrobce není omezeno.

d) Vína musí splňovat platnou legislativu.

e) Přihlašování a hodnocení vín proběhne systémem ELWIS. Přihláška se vyplňuje elektronicky pomocí on-line přihlašovacího systému na webové stránce : http:// www.elwis.cz Přihlášení vín musí proběhnout do 26. 8. 2018.

f) Vinař musí dodat čtyři láhve přihlášeného vzorku na DK Hodonín do 3. 9. 2018.

g) Vinař musí garantovat od každého vzorku min. 100 ks lahví vína (typ láhve: BORDO 0,75 l).

h) Každý vzorek musí mít popis dle zákona č. 321/2004 Sb., hlava III.

i) Seznam stanovených bílých odrůd: Sauvignon, Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Chardonnay, Rulandské bíle a Rulandské šedé.

j) Seznam stanovených červených odrůd: Svatovavřinecké, Dornfelder, Modrý Portugal, Cabernet Moravia, Frankovka, Cabernet Sauvignon, Merlot, Rulandské modré, Zweigeltrebe.

k) Seznam stanovených růžových odrůd: ze všech modrých odrůdVinař musí dodat čtyři láhve přihlášeného vzorku na DK Hodonín do 3. 9. 2018.