Úvodní strana » TOP Víno Slovácka 2019

Registrace vín do hodnocení, soutěží a prezentací

Vítejte v systému Národního vinařského centra pro registraci vín do soutěží, hodnocení a prezentací.

Systém umožňuje on-line přihlásit vaše víno do soutěží, hodnocení a prezentací pořádaných Národním vinařským centrem nebo jinými organizátory. Zde můžete přihlásit, odeslat nebo před odesláním opravit či vymazat jednotlivá vína.

Pro zadávání vín musíte být registrováni a přihlášeni. Máte-li již registraci, nemusíte se do jiných soutěží registrovat znovu, stačí se jen do systému přihlásit.

TOP Víno Slovácka 2019

Pořadatel: Agrární komora Uherské Hradiště a Zemědělský svaz ČR, ú.o. v Uherském Hradišti
Vinaři Zlínského kraje a přilehlých obcí Blatnice pod Sv. Antonínkem a Blatničky mohou do 31. 7. 2019 přihlásit své vzorky do již dvanáctého ročníku soutěže „TOP Víno Slovácka“. Soutěž je regionálním oceněním vín ve Zlínském kraji a dvou přilehlých obcí. Vína musí být vyrobena z hroznů odrůd vinné révy s původem na území ČR a ze sklizně roku 2018.
Značkou „TOP Víno Slovácka“ chceme upozornit spotřebitele na kvalitu vín vyrobených na části území Slovácka a propagovat regionální moravská vína. Deseti nejlépe ohodnoceným vínům bude udělen certifikát a medaile „TOP Víno Slovácka 2019“.
Pro potřeby senzorického posouzení a návaznou prezentaci soutěžních vzorků poskytne bezplatně 3 lahve o objemu 0,75 l, anebo větší počet lahví o menším objemu než 0,75 l, odpovídající množství 2,25 l, do vlastnictví organizátora soutěže ve dnech 1. a 2. srpna 2019 vždy od 7 do 17 hodin na sběrné místo: Agrární komora, Svatoplukova 346, Uherské Hradiště (ulice od parku směrem k nemocnici) a na další sběrná místa, která budou upřesněna. Organizátoři při převzetí vzorků zkontrolují správnost údajů na přihlášce dle podmínek uvedených ve statutu a přidělí každému vzorku evidenční číslo.