Úvodní strana » Co chutná mladým 2019

Registrace vín do hodnocení, soutěží a prezentací

Vítejte v systému Národního vinařského centra pro registraci vín do soutěží, hodnocení a prezentací.

Systém umožňuje on-line přihlásit vaše víno do soutěží, hodnocení a prezentací pořádaných Národním vinařským centrem nebo jinými organizátory. Zde můžete přihlásit, odeslat nebo před odesláním opravit či vymazat jednotlivá vína.

Pro zadávání vín musíte být registrováni a přihlášeni. Máte-li již registraci, nemusíte se do jiných soutěží registrovat znovu, stačí se jen do systému přihlásit.

Co chutná mladým 2019

Pořadatel: Mladí vinaři
Uzávěrka přihlášek: do 10.5.2019. Soutěž je otevřena všem vinařům z ČR. Vína budou hodnocena členy spolku Mladí vinaři a zahraničními degustátory. Pro vinaře do 40 let věku je vyhlášena speciální cena Mlaďoch 2019 pro nejlepší kolekci vín mladého vinaře.

Vítězná vína z 5 kategorií a vítězná vína vyrobená vinařem do 40 let věku budou prezentována v Salonu vín ČR ve Valticích (červen - srpen) a v síti wine barů Vínograf. Věcné ceny poskytne Vinařský ráj a Etiflex.
Soutěžící vydá bezplatně 4 ks lahví (o obsahu 0,75 l) do vlastnictví organizátora soutěže pro potřeby senzorického posouzení. Každá láhev musí být soutěžícím označena podle platného vinařského zákona, včetně uvedení ročníku sklizně hroznů. Každá láhev musí být soutěžícím označena tak, aby bylo možno jednoznačně identifikovat konkrétního přihlašovatele / výrobce a konkrétní víno.

Přihlašovatel hradí soutěžní poplatek ve výši 500,- Kč za přihlášený vzorek splatný hotově při předání vzorků.

Odběr vzorků probíhá ve dnech od 2. do 10. 5. 2019 ve Vinařském ráji v Čejkovicích.  Kontaktní osoba ing. Roman Bílek (tel.: +420 723 424 442).