Registrace vín do hodnocení, soutěží a prezentací

Vítejte v systému Národního vinařského centra pro registraci vín do soutěží, hodnocení a prezentací.

Systém umožňuje on-line přihlásit vaše víno do soutěží, hodnocení a prezentací pořádaných Národním vinařským centrem nebo jinými organizátory. Zde můžete přihlásit, odeslat nebo před odesláním opravit či vymazat jednotlivá vína.

KRÁLOVSKÝ KOŠT VÍNA HODONÍN 2020

Pořadatel: Město Hodonín a Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace.

Termín přihlášek: do 26. 8. 2020. Sběr vzorků: do 1.9.2020.

a) Zhodnocení vín pocházejících z vinařských obcí regionu Hodonínska a přilehlých obcí
a okresů. Víno musí být pouze z hroznů z vinařské oblasti Morava.
b) Jeden vzorek přihlášeného vína reprezentují 4 láhve á 0,75 litru. Vzorky vína poskytuje vinař za účelem vlastní propagace a bez nároku na honorář.
c) Množství vzorků vín od jednoho výrobce není omezeno.
d) Vína musí splňovat platnou legislativu.
e) Přihlašování a hodnocení vín proběhne systémem ELWIS. Přihláška se vyplňuje elektronicky pomocí on-line přihlašovacího systému na webové stránce: http:// www.elwis.cz (Při podání přihlášky zároveň souhlasím se zpracováním v ní uvedených údajů pro Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace, za účelem komunikace a vyřizování této přihlášky, a to do odebrání mého souhlasu.
Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v poskytnutém rozsahu a v souladu s obecně závaznými právními předpisy na ochranu osobních údajů. Svá práva v souvislosti s ochranou a zpracováním osobních údajů může účastník uplatnit u správce osobních údajů: Město Hodonín, Masarykovo nám. 53/1, 695 35 Hodonín, IČ: 00284891; ID datové schránky: mwvbvks;
telefon: 518 316 111; adresa E-podatelny: epodatelna@muhodonin.cz; pověřenec pro ochranu osobních údajů: Ing. Kateřina Malátová, tel. 518 316 163, email: poverenec@muhodonin.cz
f) Přihlášení vín musí proběhnout do 26. 8. 2020.
g) Vinař musí dodat čtyři láhve přihlášeného vzorku na DK Hodonín do 1. 9. 2020.
h) Vinař musí garantovat od každého vzorku min. 100 ks lahví vína (typ láhve: BORDO 0,75 l).
i) Každý vzorek musí mít popis dle zákona č. 321/2004 Sb., hlava III.
j) Seznam stanovených bílých odrůd: Sauvignon, Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Chardonnay, Rulandské bíle, Rulandské šedé, Pálava, Muller Thurgau a Ryzlink vlašský.
k) Seznam stanovených modrých odrůd: Svatovavřinecké, Dornfelder, Modrý Portugal, Cabernet Moravia, Frankovka, Cabernet Sauvignon, Rulandské modré, Zweigeltrebe a Merlot.
l) Seznam stanovených růžových odrůd: ze všech modrých odrůd.
m) Max. obsah cukru u vzorků soutěž. vín do 45 g/l.

Vinař musí dodat čtyři láhve přihlášeného vzorku na DK Hodonín do 1. 9. 2020.

Jeden vzorek přihlášeného vína reprezentují 4 láhve á 0,75 litru. Vzorky vína poskytuje vinař za účelem vlastní propagace a bez nároku na honorář.

Vinař musí garantovat od každého vzorku min. 100 ks lahví vína (typ láhve: BORDO 0,75 l).