Úvodní strana » Královský košt vína Kyjov 2018

Registrace vín do hodnocení, soutěží a prezentací

Vítejte v systému Národního vinařského centra pro registraci vín do soutěží, hodnocení a prezentací.

Systém umožňuje on-line přihlásit vaše víno do soutěží, hodnocení a prezentací pořádaných Národním vinařským centrem nebo jinými organizátory. Zde můžete přihlásit, odeslat nebo před odesláním opravit či vymazat jednotlivá vína.

Pro zadávání vín musíte být registrováni a přihlášeni. Máte-li již registraci, nemusíte se do jiných soutěží registrovat znovu, stačí se jen do systému přihlásit.

Královský košt vína Kyjov 2018

Pořadatel: Město Kyjov a Dům kultury Kyjov (organizační zajištění Cech kyjovských vinařů)
Uzávěrka přihlášek a doručení vzorků: do do 19. dubna.

Zúčastnit se mohou jen profesionální výrobci vína z okresu Hodonín. Vína mohou být vyrobena i z hroznů jiných podooblastí. Soutěž je vyhlášena pro vína zemská, jakostní a jakostní s přívlastkem a musí odpovídat Zákonu o vinohradnictví a vinařství č. 321/2004 Sb.

Soutěž se týká jen vybraných odrůd. Z bílých odrůd: Veltlínské zelené, Müller Thurgau, Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Sauvignon, Chardonnay, Muškát Moravský a Neuburské. Z červených odrůd: Svatovavřinecké, Modrý Portugal, Rulandské modré, Frankovka, Zweigeltrebe a Cabernet Moravia. Rosé a klarety v tomto roce nelze přihlásit.
Vzorky je možné odevzdat 16. 4. – 19. 4. od 9.00 do 16.00 hodin. Sběrným místem je Informační centrum, Svatoborská 26; podatelna MěÚ Masarykovo nám. 30 Kyjov.

Soutěžící poskytne 3 láhve o objemu 0,75 l (v případě menšího objemu 4 láhve) do vlastnictví organizátora pro potřeby senzorického posouzení.

Soutěž je limitována množstvím vína – vinař musí garantovat, že od přihlášeného vzorku je schopen dodat minimálně 200 ks lahví.