Úvodní strana » Pálavská galerie vín 2018

Registrace vín do hodnocení, soutěží a prezentací

Vítejte v systému Národního vinařského centra pro registraci vín do soutěží, hodnocení a prezentací.

Systém umožňuje on-line přihlásit vaše víno do soutěží, hodnocení a prezentací pořádaných Národním vinařským centrem nebo jinými organizátory. Zde můžete přihlásit, odeslat nebo před odesláním opravit či vymazat jednotlivá vína.

Pro zadávání vín musíte být registrováni a přihlášeni. Máte-li již registraci, nemusíte se do jiných soutěží registrovat znovu, stačí se jen do systému přihlásit.

Pálavská galerie vín 2018

Pořadatel: PAVLOF s.r.o. - projekt U Venuše
On-line přihlášení vín a dodání vzorků: maximálně do pátku, do 30. března 2018. Možnost přihlásit vína pouze z viničních tratí z obcí k. ú. Mikulov, Bavory, Perná, Pavlov, Horní Věstonice, Dolní Věstonice nebo Klentnice. Před přihlášení si pozorně přečtěte statut - sekce "Ke stažení".

Každé vinařství může do soutěže přihlásit až 8 vzorků vín. Do Pálavské galerie vín bude vybráno však maximálně 5 vín od jednoho vinařství. Pořadatel přijímá všechna tichá lahvová vína vyrobená z hroznů pocházející ze 7 výše zmiňovaných obcí. Do soutěže roku 2018 nebudou zařazena vína speciální (ledová, slámová, výběry z cibéb). Přihlášení vín do soutěže je zdarma.

Minimální šarže přihlášeného vína byla stanovena na 500 láhví (375 l). Celá partie musí být v době přihlášení nalahvována. Jeden vzorek představuje: 3 láhve o objemu 0,75 l nebo 0,5 l.

Pálavská galerie vín bude sloužit jako prezentační a výstavní skříň 60 nejlepších vín z hroznů vypěstovaných v okolí Pálavy (seznam obcí viz výše). Odborná komise vybere nejvhodnějších 60 nejvhodnějších vín z Pálavy, která budou zařazena do nabídky Pálavské galerie vín (PGV).

Více v přiložených dokumentech.
Prosíme od každého druhu vín vždy 3 láhve 0,75l vína. Prosíme tyto vzorky doručit do pátku, 30. března 2018:

Do Pálavské galerie vín U Venuše, Česká ulice 252, Pavlov.
otevřeno pátek 15 - 22 hod.
sobota 10 - 22 hod.
neděle 10 - 16 hod.

Nebo do Hotelu Pavlov, Klentnická ulice 174, Pavlov.
otevřeno pondělí - neděle 11 - 21 hod.

K přihlášce musí být dodána kopie analytického rozboru všech vín, obsahující údaje minimálně o skutečném obsahu alkoholu, obsahu cukru (glukóza + fruktóza) a celkovém obsahu kyselin z certifikované laboratoře.